Loading color scheme

Наше відділення

Наркологічне відділення №1 є структурним підрозділом Комунального некомерційного підприємства «Київської міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія»

Відділення складається з 35 наркологічних ліжок та 12 ліжок палат інтенсивної терапії. У відділенні працюють лікарі-наркологи, лікарі-психіатри та анестезіологи з вищою та першою категоріями.

Відділення надає цілодобово діагностичну та лікувальну допомогу наркологічним хворим, які доставляються спеціалізованими бригадами швидкої медичної консультативної наркологічної допомоги з психічними розладами, важкими абстинентними станами, пов’язані з відміною алкоголю, наркотичних та інших психоактивних речовин, що потребують не тільки наркологічної допомоги, а також інтенсивної терапії.

В нашій клініці є можливість отримати консультацію лікаря-нарколога і лікаря-психіатра в будні дні (понеділок – п’ятниця) з 1100 до 1500. Під час консультації, пацієнта та родичів інформують про об’єм і порядок надання допомоги. Складається план спільних дій. Також обговорюються терміни та умови перебування у відділенні.

Відділення включає в себе три автономних блоки та приймальний покій:

 • Перший блок складається з 3 палат, маніпуляційного кабінету ,кімнати для прийому їжі , кімнати для паління , душової кімнати та туалету. Всі палати оснащені кондиціонером та телевізором. Допомогу на першому блоці отримують пацієнти без психічних порушень.
 • Другий блок складається з 3 палат, маніпуляційного кабінету ,кімнати для прийому їжі та туалету. Допомога надається пацієнтам з психічними розладами.
 • Третій блок є також автономним, який складається з медичного сестринського поста, санвузла, душової установки, з двох палат інтенсивної терапії:
 • - 1 палата з кондиціонером розрахована на п’ять ліжок, оснащена медичною апаратурою для проведення інтенсивної терапії та реанімаційних заходів;

  - 2 палата розрахована на два ліжка, оснащена холодильником та телевізором для хворих які за своїм станом не можуть знаходиться в загальних умовах.

  У відділенні знаходиться кабінет для проведення сеансів гіпербаричної оксигенації який оснащений одною барокамерою.

  Основні види медичної допомоги які надаються нашим відділенням:

 • консультація нарколога;
 • лікування абстинентних станів ( виведення із запою );
 • допомога при психічних розладах внаслідок вживання алкоголю та інших психоактивних речовин (лікування білої гарячки );
 • планування реабілітаційних заходів;
 • обслуговування швидкою медичною консультативною наркологічною допомогою;
 • клініко-діагностичні заходи.