Loading color scheme

Амбулаторна наркологична допомога (вихід із запою без Госпіталізації)

Амбулаторна наркологічна допомога має на увазі надання своєчасної підтримки пацієнтам, у яких відзначають наркотичну та алкогольну залежність. Деякі пацієнти перебувають на обліку в наркологічних диспансерах, а тому не потребують термінової госпіталізації. Саме для такої категорії пацієнтів і запропонований варіант амбулаторного лікування.

В результаті такого лікування Наркологічний центр №1 в Києві надає допомогу фахівців для пацієнтів на етапі їх нового життя. У Центрі працюють кваліфіковані фахівці, які завдяки своєму досвіду допомагають пацієнтам повернутися в сім'ю і соціум в цілому без різних стресів і психічних розладів.

Програма амбулаторного лікування пацієнтів

В процесі амбулаторної допомоги проводяться індивідуальні та групові заняття з пацієнтами. У першому випадку час і день занять пацієнти призначають самостійно, а в другому випадку – заняття проводяться у вечірній час для максимального комфорту всіх учасників.

Стандартна програма амбулаторної наркологічної допомоги має на увазі кілька етапів:

Буде потрібно привести в норму нейромедіаторний обмін природним способом, що виключає всілякі побічні ефекти. Для цього лікарі використовують метаболічну терапію із застосуванням всіляких вітамінних комплексів, а також-кінезіогенну, коли пацієнти виконують психофізичні, дихальні вправи.

Психотерапевтичні процедури, завдання яких полягає у формуванні здорового мислення і подальшої поведінки пацієнта. На даному етапі пацієнт має можливість відвідати кабінет психолога.

На останньому етапі відбувається робота з родичами пацієнтів.

Всі перераховані вище етапи мають на увазі комплексний підхід до лікування людей, які мають певну залежність від алкоголю або наркотичних речовин.

Популярні проблеми амбулаторного лікування

Завдяки амбулаторному лікуванню вдається спостерігати за станом хворого, не перериваючи його професійну діяльність або лікування в іншій клініці. Таким чином, вдається попередити можливі рецидиви. Доведено, що знаходження в звичній обстановці – в колі сім'ї, сприяє швидкому одужанню.

Основні проблеми і способи їх вирішення:

Необхідність отримання термінової наркологічної допомоги. Цю проблему можна вирішити, завдяки цілодобовій роботі нашої клініки.

Немає можливості контролювати, чи має пацієнт вільний доступ до спиртних напоїв або наркотичних речовин. В такому випадку вдаються до ефективного стаціонарного лікування.

Пацієнт не спілкується зі своїми рідними і близькими. Це питання можна вирішити шляхом методичної роботи з родичами і, безпосередньо, самим пацієнтом.

Кожен пацієнт наркологічного центру №1 має можливість скористатися допомогою кваліфікованого психолога, який надає свої консультації 24/7.