Loading color scheme

Стаціонарна наркологічна допомога (виведення із запою)

Більшість людей не з чуток знайомі з ситуацією, коли доводиться виводити з запою близької людини. Запій-найчастіше, є причиною першого звернення пацієнта до нарколога. І перше бажання пацієнта- «почистити йому кров. Під час запою, в результаті тривалого системного споживання алкоголю (протягом 5-7 днів і більше), вся система саморегуляції організму, в першу чергу центральної нервової системи, вибудовується під вміст певного рівня алкоголю в крові.

Зниження цього рівня викликає вкрай негативні фізичні переживання-те, що називається абстинентним синдромом. Він проявляється у вигляді тривоги, порушеннях сну, підвищення артеріального тиску, тахікардії, нудоти, блювоти, пітливості. Аж до розгорнутого генералізованого епілептичного нападу (алкогольної епілепсії) і алкогольного делірію (білої гарячки).

Пацієнт змушений приймати наступну дозу алкоголю для підтримки свого нормального фізичного функціонування. Таким чином замикається патологічний коло запою-необхідність підтримки звичного рівня концентрації алкоголю в крові і вживанням чергової дози. Людина не може самостійно відмовитися від спиртних напоїв і все частіше напивається до повної «відключки з'являються провали в пам'яті.

Наркологічне відділення №1 в Києві пропонує кваліфіковану допомогу всім, хто не може самостійно впоратися з алкогольною залежністю. Адже висновок із запою має на увазі під собою поетапне виконання певних дій під наглядом професійних лікарів. Основне завдання терапії спрямована розрив патологічного кола за допомогою призначення препаратів переважно снодійного і седативного дії, для отримання глибокого і продовженого медикаментозного сну. В результаті досягається нормалізація процесів саморегуляції, в першу чергу на рівні центральної нервової системи і ліквідація абстинентного синдрому.

Етапи і методи виведення з запою

Процедура виведення із запою має на увазі нормалізацію психоемоційного стану людини і повне відновлення його метаболізму.

Всього виділяють три основних етапи:

1. Видалити залишки спиртних напоїв з людського організму. Такі заходи слід проводити, коли стан сп'яніння вже пройшло. В результаті можна досягти максимально якісного ефекту. В першу чергу потрібно рясне пиття для виведення токсинів, а після-крапельниця.

2. Симптоматичне лікування. Після очищення організму слід переходити до етапу медикаментозного лікування, яке допоможе зняти больовий синдром. Адже наслідки тривалого запою у всіх можуть бути різними: головні болі, нудота і блювота, тремор рук, підвищений артеріальний тиск та інше.

3. Кодування, психотерапія, медико-соціальна реабілітація. Для того щоб пацієнт мав силу волі відмовитися від вживання алкогольних напоїв, необхідно усунути патологічну тягу до такої згубної звички.

Особливу перевагу має комплексне лікування запоїв, коли пацієнт успішно проходить всі три етапи виведення з запою. Наша клініка дає можливість пацієнту розробити комплексну програму подальших дій по досягненню тверезості.

Переваги безпечних методів виведення із запою

Лікарі-наркологи наркологічного диспансеру №1 мають великий досвід роботи з пацієнтами, у яких серйозні проблеми з алкогольною залежністю. Для виведення з запою лікарі використовують вже давно перевірені і безпечні методики, які дозволяють:

  • Оперативно і безболісно очистити організм від продуктів розпаду етилового спирту
  • Відновити порушений водно-сольовий баланс. Адже під час запою організм людини досить зневоднений;
  • Відновити правильну роботу життєво важливих органів: печінки, серцево-судинної системи, нирок і підшлункової;
  • Поліпшити роботу нервової системи;
  • Поповнити організм необхідними вітамінами. Вибираючи варіант медикаментозної терапії, досвідчені лікарі працюють з перевіреними сучасними засобами, які мають відповідні сертифікати, що доводять їх результативність на практиці.